Certifikace a partnerství

ISO:9001:2009

ISO CERTIFIKACE

Norma ISO 9001 vydaná v ČR jako ČSN EN ISO 9001:2009 řeší používání procesního přístupu při vytváření, implementaci a zvyšování efektivnosti systému managementu kvality s cílem zvýšit spokojenost zákazníka prostřednictvím plnění jeho požadavků.

DELL SERVISNÍ PARTNER

Od 1.2. 2015 jsme se stali certifikovanou společností oprávněnou provádět záruční opravy veškerých DELL produktů. Vytvořili jsme silný tým profesionálních a certifikovaných techniků, kteří provádějí servisní zásahy po celé ČR.

MICROSOFT SILVER PARTNER

Jsme partneři společnosti Microsoft. Disponujeme dovednostmi, technickými znalostmi i obchodní a oborovou odbornostní, jež posune vaše podnikání vpřed.

ESET BRONZE PARTNER

Partnerství s firmou ESET nás opravňuje objednávat jejich produkty elektronickou cestou. Dodávka objednaného softwaru tak proběhne během několika vteřin. V případě zájmu, vám můžeme software i nainstalovat.

HP REGISTRED PARTNER

Jsme partneři společnosti HP a naši zaměstnanci se stali vyškolenými odborníky pro prodej, implementaci a podporu produktů HP. Dodáme vám za příznivých podmínek produkty z celé široké nabídky HP, notebooky, stanice, servery i Storage HP.

VMWARE ENTERPRISE PARTNER

Partnerstvím s VMware Enterprise jsme potvrdili naše odborné znalosti a praktické zkušenosti v oblasti virtuálních produktů. Špičkové virtualizační a cloudové produkty přinesou vaší firmě konkurenční výhody.

Získání náročných certifikátů nás utvrdilo, že jdeme správným směrem.PŘINÁŠÍME VÁM INSPIRACI

Jsme hrdí, že jsme držiteli několika skvělých certifikátů. Pravidelně se vzděláváme, navštěvujeme odborná školení a stále se zdokonalujeme. Zajímáme se o nejmodernější technologie. Nespíme na vavřínech, zajímá nás, co nového se v našem oboru děje.


SPOKOJENÍ KLIENTI EsplaceClient
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

Budeme rádi, když naší budoucí spolupráci probereme u šálku dobré kávy.
Pošlete nám Vaše telefoní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme s termínem společné schůzky.

Pošlete nám Váší poptávku a do 2 hodin vám zareagujeme a to i o víkendu.

SNÍŽÍME NÁKLADY VAŠÍ SPOLEČNOSTIAnalýza IT je velmi účinný nástroj, který umí objevit zbytečné náklady vaší firmy v oblasti IT. Rádi vám zašleme ZDARMA prezentaci, kde se dozvíte, jak toho dosáhnout.


Zde prosím, vložte vaši e-mailovou adresu.

Logo esplace.cz

Sídlo
Esplace s.r.o.

Fakturační adresa:
Mračnická 1054/2
102 00 Praha 10

Tel.: +420 724 057 557
E-mail: info@esplace.cz

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009 v oblasti vývoje aplikací a podpory IT služeb.

ISO 9001:2009