O nás

Jsme Esplace

Poskytujeme kvalitní služby a realizuje prověřená řešení v oblasti IT a internetových řešení, která vám ušetří čas i peníze. Přinášíme inspiraci a možnost objevit nejmodernější technologie. Vytvořili jsme pro vás tým kvalitních profesionálů: správci sítí, programátoři, analytici, designéři, kteří si za svojí prací stojí. Profesionální přístup, spolehlivost a individuální osobní přístup pro nás nejsou jen planá slova. Jsme Esplace.

Proč Esplace

Stavíme na individuálním přístupu a vzájemném respektu. Chceme budovat dlouhodobé partnerské vztahy postavené na odbornosti, profesionalitě a korektnosti. Poskytujeme široké portfolio služeb, které umíme spojit do speciálních komplexních řešení. Zajistíme vám tak celý IT provoz, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Své znalosti a zkušenosti vtiskneme do vašich projektů. Jsme Esplace.

Co říkají naši klienti o Esplace

Řada významných zákazníků si zvolilo Esplace za svého výhradního IT specialistu. Když jsme se ptali proč, říkají: „Můžeme se na vás vždy spolehnout a je vidět, že vám na výsledcích vaší práce skutečně záleží.“


Klient

Při spolupráci se společností Esplace s.r.o. se nejen zvýšila návštěvnost našich stránek z vyhledávačů Seznam a Google, ale také se zvýšily i obraty společnosti!

Klient

Lidem z Esplace s.r.o. věříme. Starají se, aby naše počítačové systémy, na kterých závisí náš úspěch, běžely spolehlivě a byly řádně zabezpečené. Společnost Esplace s.r.o. byla správná volba.

Klient

Nebylo snadné najít firmu, která by splnila všechny naše požadavky pro vývoj nových portálů. Dobrými referencemi na projekty v našem oboru nás upoutala Esplace s.r.o. Firma Esplace s.r.o. pro nás vytvořila moderní, intuitivní a přitažlivý web, který se nám díky jednoduchému redakčnímu systému daří pravidelně aktualizovat.

V roce 2015 jsme svým klientům za správu IT ušetřili1 458 384 Kč

Zamyslete se nad procesy v oblasti IT ve vaší firmě. Jsou dostatečně efektivní? Analýzy vytvořené týmem odborníků Esplace fungují. Rádi ušetříme peníze i vám.


SPOKOJENÍ KLIENTI EsplaceClient
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

Budeme rádi, když naší budoucí spolupráci probereme u šálku dobré kávy.
Pošlete nám Vaše telefoní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme s termínem společné schůzky.

Pošlete nám Váší poptávku a do 2 hodin vám zareagujeme a to i o víkendu.

SNÍŽÍME NÁKLADY VAŠÍ SPOLEČNOSTIAnalýza IT je velmi účinný nástroj, který umí objevit zbytečné náklady vaší firmy v oblasti IT. Rádi vám zašleme ZDARMA prezentaci, kde se dozvíte, jak toho dosáhnout.


Zde prosím, vložte vaši e-mailovou adresu.

Logo esplace.cz

Sídlo
Esplace s.r.o.

Fakturační adresa:
Mračnická 1054/2
102 00 Praha 10

Tel.: +420 724 057 557
E-mail: info@esplace.cz

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009 v oblasti vývoje aplikací a podpory IT služeb.

ISO 9001:2009