Reference

AMI PRAHA A.S.

www.ami.cz

AMI Praha je flexibilní softwarová společnost, která se zabývá bezpečností IT, podnikovými aplikacemi a portály. Jsou lídři v oblasti identity a role managementu. Pro AMI Praha zajišťujeme komplexní servis v oblasti rozvoje a správy online aplikací a správu virtuálních a fyzických serverů.

HOSTEL & PENSION DOWNTOWN

www.hostel-downtown.cz

JSC Travel se pohybuje v cestovním ruchu a provozuje pražský Hostel Advantage a Hostel & Downtown. Pro Hostel & Downtown jsme vytvořili kompletní internetové stránky. Pro JSC Travel dále průběžně analyzujeme a vyhodnocujeme chování uživatelů webových stránek.

VGD CORPORATE FINANCE, S.R.O

www.vgdcorpfin.eu

VGD poskytuje služby v oblasti investičního a komerčního bankovnictví a je součástí mezinárodní skupiny se sídlem v Belgii. S VGD spolupracujeme na základě servisní smlouvy v oblasti podpory a správy informačních systémů. Součástí našich služeb je i garance reakční doby pro zásah.

PERMON, S.R.O.

www.permon.cz

Permon je tradiční česká firma, která se zabývá výrobou pneumatického a hydraulického nářadí. Od roku 2013 jsme jejím hlavním IT partnerem a v oblasti IT služeb zajišťujeme veškeré dodávky, správu a rozvoj ICT infrastruktury. V rámci našich služeb garantujeme reakční dobu pro zásah do 2 hodin.

PLASTICKÁ CHIRURGIE PRAHA

www.plastikapraha.cz

Plastická chirurgie Praha je soukromá chirurgická klinika, která se specializuje na operace v oblasti plastické estetické chirurgie. Pro kliniku zajišťujeme kompletní služby optimalizace SEO: návrh klíčových slov, nastavení internetových stránek, pravidelný linkbuilding.

Počet on-line projektů, kterým pomáháme73+

Ve správě máme desítky on-line projektů, kterým zajišťujeme kompletní servis a naši klienti se mohou bez problémů soustředit na svojí práci


SPOKOJENÍ KLIENTI EsplaceClient
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client

Budeme rádi, když naší budoucí spolupráci probereme u šálku dobré kávy.
Pošlete nám Vaše telefoní číslo a my se Vám co nejdříve ozveme s termínem společné schůzky.

Pošlete nám Váší poptávku a do 2 hodin vám zareagujeme a to i o víkendu.

SNÍŽÍME NÁKLADY VAŠÍ SPOLEČNOSTIAnalýza IT je velmi účinný nástroj, který umí objevit zbytečné náklady vaší firmy v oblasti IT. Rádi vám zašleme ZDARMA prezentaci, kde se dozvíte, jak toho dosáhnout.


Zde prosím, vložte vaši e-mailovou adresu.

Logo esplace.cz

Sídlo
Esplace s.r.o.

Fakturační adresa:
Mračnická 1054/2
102 00 Praha 10

Tel.: +420 724 057 557
E-mail: info@esplace.cz

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2009 v oblasti vývoje aplikací a podpory IT služeb.

ISO 9001:2009